THE OFFICIAL WEBSITE OF
ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ!
ΑΕΝΚ ΔΗΜΟΥΛΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΑΡΗΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΙΚΑΡΟΣ
ΚΑΟΔ
ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΒΑΠ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΑΟΚ
ΡΕΘΥΜΝΟ AEGEAN
ΤΡΙΚΑΛΑ
Twitter
Τα παιχνίδια προετοιμασίας
Οι «φιλικές» αναμετρήσεις και τα τουρνουά των ομάδων της Basket League ΟΠΑΠ κατά τη διάρκεια της προετοιμασίας τους.

1-Σεπ Γευγελή Παρτιζάν - ΠΑΟΚ 76-71
6-Σεπ Νάουσα Πανιώνιος - Φίλιππος Β. 75-71
7-Σεπ Φλώρινα Άρης - Αίας Ευόσμου 96-47
7-Σεπ Πάτρα Μοντεγκρανάρο - Ολυμπιακός 74-88
7-Σεπ Ελευσίνα Πανελευσινιακός - Απόλλων Π. 68-60
7-Σεπ Ιλίσια Ηλυσιακός - Μπάνβιτ 54-74
8-Σεπ Φλώρινα Άρης - Φίλιππος Β. 85-60
8-Σεπ Δράμα ΚΑΟΔ - ΠΑΟΚ 48-54
8-Σεπ ΟΑΚΑ Παναθηναϊκός - Απόλλων Π. 74-58
8-Σεπ Πάτρα Απόλλων Π. - Ολυμπιακός 59-76
8-Σεπ Ελευσίνα Πανελευσινιακός - Μπάνβιτ 54-96
11-Σεπ Χαλκίδα Ίκαρος - Ρέθυμνο Aegean 67-73
11-Σεπ Ελευσίνα Πανελευσινιακός - Ηλυσιακός 85-75
12-Σεπ Αγ. Παρασκευή ΚΑΠ - Ρέθυμνο Aegean 80-98
13-Σεπ Φλώρινα Άρης - Ακαντέμικ 85-75
13-Σεπ ΓκουάνγΖου Φοσάν ΛονγκΛάιονς - Παναθηναϊκός 66-67
13-Σεπ Ιλίσια Ηλυσιακός - Αετός -
14-Σεπ Ελευσίνα Πανιώνιος - Νέα Κηφισιά 83-77
14-Σεπ Πυλαία ΠΑΟΚ - Τρίκαλα BC 80-70
14-Σεπ Πάτρα Απόλλων Π. - Ρέθυμνο Aegean 78-70
14-Σεπ Ελευσίνα Πανελευσινιακός - Ίκαρος 70-66
14-Σεπ Ιλίσια Ηλυσιακός - Εθνικός -
14-Σεπ Φλώρινα Αριστοτέλης Φλώρινας - Άρης 109-35
14-Σεπ Φλώρινα ΚΑΟΔ - Ακαντέμικ 70-64
15-Σεπ Ελευσίνα Πανελευσινιακός - Πανιώνιος 75-79
15-Σεπ Φλώρινα Άρης - ΚΑΟΔ 78-72
15-Σεπ Πάτρα Ρέθυμνο Aegean - Μοντεγκρανάρο 74-91
15-Σεπ Ελευσίνα Νέα Κηφισιά - Ίκαρος 94-63
18-Σεπ Πυλαία ΠΑΟΚ - ΚΑΟΔ 79-66
18-Σεπ Χαλκίδα Ίκαρος - Παγκράτι -
18-Σεπ Ιλίσια Ηλυσιακός - Πανελευσινιακός 65-78
20-Σεπ Πάτρα Απόλλων Π. Πανιώνιος 55-68
20-Σεπ Ανδριανούπολη ΠΑΟΚ - Ουσάκ Σπορτίφ 66-84
20-Σεπ Μπάμπεργκ Λιέτουβος Ρίτας - Άρης 86-76
20-Σεπ Φάληρο Ολυμπιακός - Ρέθυμνο Aegean 89-64
21-Σεπ Ανδριανούπολη Τράμπζον Μπάσκετμπολ - ΠΑΟΚ 85-79
21-Σεπ Ν. Σμύρνη Πανιώνιος - Ρέθυμνο Aegean 77-72
21-Σεπ Μπάμπεργκ Άρης - Μπάνβιτ 64-82
22-Σεπ Ανδριανούπολη Ολίν Εντιρνέ - ΠΑΟΚ 83-85
22-Σεπ Πάτρα Απόλλων Π. - Κολοσσός ΒΑΠ 77-60
22-Σεπ Μπάμπεργκ Άρης - Μπάμπεργκ 61-74
23-Σεπ Ιλίσια Ηλυσιακός - Ρέθυμνο Aegean 78-74
23-Σεπ Ελευσίνα Πανελευσινιακός - Κολοσσός ΒΑΠ 73-83
24-Σεπ Χαλκίδα Ίκαρος - ΑΕΚ 92-79
24-Σεπ Κωνσταντινούπολη Ολυμπιακός - Μπουντιβέλνικ 80-72
24-Σεπ Ελευσίνα Πανελευσινιακός  - Ρέθυμνο Aegean 102-91
25-Σεπ Πυλαία ΠΑΟΚ – Γκοζούφ Γκεβγκέλιτσα 71-67
25-Σεπ - Τρίκαλα - Τιτάνες 66-61
26-Σεπ Κωνσταντινούπολη Εφές - Ολυμπιακός 78-83
27-Σεπ Κωνσταντινούπολη Ολυμπιακός - Μπεσίκτας 87-86 (πρτ)
28-Σεπ Δράμα ΚΑΟΔ - Πανιώνιος 51-61
28-Σεπ Τρίκαλα Τρίκαλα BC - Άρης 59-57
28-Σεπ Ελευσίνα Πανελευσινιακός - Νέα Κηφισιά 81-77
28-Σεπ Δράμα ΠΑΟΚ - Ακαντέμικ 76-75
28-Σεπ Μόσχα ΤΣΣΚΑ Μ. - Παναθηναϊκός 72-49
28-Σεπ Ρέθυμνο Ρέθυμνο Aegean - ΟΦΗ 72-58
29-Σεπ Μόσχα Παναθηναϊκός - Μακάμπι Τελ Αβίβ 80-74
29-Σεπ Δράμα ΚΑΟΔ - Ακαντέμικ 76-77
29-Σεπ Δράμα ΠΑΟΚ - Πανιώνιος 65-56
2-Οκτ Αθήνα Παναθηναϊκός - Αστάνα 73-62
2-Οκτ Θεσσαλονίκη Άρης - Ερμής Λαγκαδά 85-58
2-Οκτ Αθήνα Νέα Κηφισιά - Ηλυσιακός 70-60
2-Οκτ Τρίκαλα Τρίκαλα BC - Ηρακλής Κοζάνης 91-45
4-Οκτ Ρέθυμνο Πανιώνιος - Ρέθυμνο Aegean 68-63
4-Οκτ Ρέθυμνο Παναθηναϊκός - Ακαντέμικ 83-74
4-Οκτ Καλαμαριά ΠΑΟΚ - Τρίκαλα BC 76-74
4-Οκτ Δράμα ΚΑΟΔ - Καβάλα 73-61
5-Οκτ Ελευσίνα Πανελευσινιακός - Ίκαρος 72-89
5-Οκτ Ρέθυμνο Πανιώνιος - Ακαντέμικ 74-75
5-Οκτ Ρέθυμνο Παναθηναϊκός - Ρέθυμνο Aegean 83-77
5-Οκτ Δράμα ΚΑΟΔ - Τρίκαλα BC 85-76
5-Οκτ Θεσσαλονίκη Άρης - Φίλιππος Β. 70-71
6-Οκτ Ρέθυμνο Παναθηναϊκός - Πανιώνιος 70-55
6-Οκτ Ρέθυμνο Ακαντέμικ - Ρέθυμνο Aegean 80-78