THE OFFICIAL WEBSITE OF
ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ!
ΑΕΝΚ ΔΗΜΟΥΛΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΑΡΗΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΙΚΑΡΟΣ
ΚΑΟΔ
ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΒΑΠ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΑΟΚ
ΡΕΘΥΜΝΟ AEGEAN
ΤΡΙΚΑΛΑ
Twitter
Το τηλεοπτικό πρόγραμμα
Το αγωνιστικό τηλεοπτικό πρόγραμμα για τις τέσσερις πρώτες αγωνιστικές της Basket League ΟΠΑΠ 2013-14 έχει ως εξής:

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ  12-10-2013
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ TV
Δ.Κ.Γ. ΚΡΑΧΤΙΔΗΣ 18:00 Κ.Α.Ο. ΔΡΑΜΑΣ – ΑΡΗΣ NOVASPORTS 1
Δ.Κ.Γ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 18:00 ΤΡΙΚΑΛΑ – Α.Ε. ΝΕΑΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ  
Κ.Γ. ΑΠΟΛΛΩΝΑ-ΠΕΡΙΒΟΛΑ 18:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ Α.Ο.  
Κ.Γ. ΠΑΟΚ 18:00 ΠΑΟΚ – Α.Ο. ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΡΟΔΟΥ ΒΑΠ  
ΚΥΡΙΑΚΗ 13-10-2013
Κ.Γ. ΜΕΛΙΝΑ ΜΕΡΚΟΥΡΗ 16:00 ΡΕΘΥΜΝΟ AEGEAN – Α.Ε ΙΚΑΡΟΣ  
2Ο Κ.Γ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 18:00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ NOVASPORTS 1
ΔΕΥΤΕΡΑ 14-10-2013
Σ.Ε.Φ. 19:15 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.  (ΚΕΚΛΕΙΣΜΕΝΩΝ ΤΩΝ ΘΥΡΩΝ)  
 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ  19-10-2013
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ TV
Δ.Γ.Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 16:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΤΡΙΚΑΛΑ  
ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ 18:00 Α.Ο. ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΡΟΔΟΥ ΒΑΠ – ΡΕΘΥΜΝΟ AEGEAN  
ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ 21:30 ΑΡΗΣ - ΠΑΟΚ NOVASPORTS 1
ΚΥΡΙΑΚΗ  20-10-2013
Κ.Γ. Ι. ΖΗΡΙΝΗΣ 18:00 Α.Ε. ΝΕΑΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – Κ.Α.Ο. ΔΡΑΜΑΣ  
Δ.Γ. ΙΛΙΣΙΩΝ 18:00 ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ Α.Ο. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. NOVASPORTS 3
Δ.Α.Κ. ΚΑΝΗΘΟΥ 17:00 Α.Ε ΙΚΑΡΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ  
ΔΕΥΤΕΡΑ  21-10-2013
ΟΑΚΑ 19:15 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ.  

 
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 26-10-2013
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ TV
Δ.Κ.Γ. ΚΡΑΧΤΙΔΗΣ 16:00 Κ.Α.Ο. ΔΡΑΜΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  
2Ο Κ.Γ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 18:00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ. – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ Α.Ο.  
Κ.Γ. ΜΕΛΙΝΑ ΜΕΡΚΟΥΡΗ 16:00 ΡΕΘΥΜΝΟ AEGEAN – ΠΑΟΚ NOVASPORTS3
ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ 18:00 ΑΡΗΣ – Α.Ε. ΝΕΑΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ  
Σ.Ε.Φ. 19:15 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. – Α.Ε ΙΚΑΡΟΣ   (ΚΕΚΛΕΙΣΜΕΝΩΝ ΤΩΝ ΘΥΡΩΝ)  
ΚΥΡΙΑΚΗ  27-10-2013
Κ.Γ. ΑΠΟΛΛΩΝΑ – ΠΕΡΙΒΟΛΑ 16:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – Α.Ο. ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΡΟΔΟΥ ΒΑΠ  
ΔΕΥΤΕΡΑ  28-10-2013
Δ.Κ.Γ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 17:00 ΤΡΙΚΑΛΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. NOVASPORTS 1


4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 2-11-2013
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ TV
Δ.Α.Κ. ΚΑΝΗΘΟΥ 18:00 Α.Ε ΙΚΑΡΟΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ  
Δ.Γ.Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 16:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – Α.Ε. ΝΕΑΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ NOVASPORTS 1
Δ.Γ. ΙΛΙΣΙΩΝ 18:00 ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ Α.Ο – ΤΡΙΚΑΛΑ  
ΚΥΡΙΑΚΗ  3-11-2013
ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ 16:00 Α.Ο. ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΡΟΔΟΥ ΒΑΠ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. NOVASPORTS 4
Κ.Γ. ΠΑΟΚ 16:00 ΠΑΟΚ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ  
Κ.Γ. ΜΕΛΙΝΑ ΜΕΡΚΟΥΡΗ 16:00 ΡΕΘΥΜΝΟ AEGEAN – ΑΡΗΣ  
ΔΕΥΤΕΡΑ 4-11-2013
ΟΑΚΑ 18:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο – Κ.Α.Ο. ΔΡΑΜΑΣ